Aktualności

18-04-2024Najnowszy następca R2 uznanego radiotelefonu DP-1400 już jest u nas w sprzedaży!

Jest to najnowszy model radiotetelefonu MOTOROLI- MOTOTRBO R2 dostępny w paśmie VHF i UHF. Model R2 to następny poziom wydajności, radiotelefon Motorola MOTOTRBO R2 łączy trwałość i ergonomię, zapewnia doskonałą jakość dźwięku i niezawodność. Radiotelefon MOTOTRBO R2 posiada klasę ochrony IP55 oraz spełnia wymagania normy Mil-Std-810 w 11 różnych warunkach środowiskowych, oznacza to, że jest zaprojektowany do pracy w różnorodnych środowiskach pracy. Można go bezpiecznie używać w zakurzonych fabrykach, na statkach, w portach, na mokrych terenach i w innych miejscach. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia promocyjnej oferty na ten nowy model.

Więcej informacji tutaj: https://www.bajxmarine.pl/produkty/motorola-mototrbo-r2/154/1/153

03-05-2024Nautic Talk systems Duo i Trio znów w ciagłej sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, iż po przejściowych kłopotach z dostawami modułów Buddy Chat z Dalekiego Wschodu do systemów nagłownych łączności Nautic Talk Duo i Trio , znów mamy je w ciągłej sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu-tel. 601 872218, email:bajxmarine@gmail.com

18-02-2020Dodatkowy rabat 5% w lutym na odzież wodoochronną PROS, AQUAPROS, GLOSBE, FISHARP.

Miło nam poinformować o promocji jaką przygotował na miesiąc luty 2020r. nasz dostawca i producent wysokiej jakości odzieży wodoochronnej, sztormiaków ze ściągaczami, woderów . etc., firma AJ GROUP. Promocja polega na udzieleniu dodatkowego rabatu w wysokości 5% przy zamówieniach powyżej kwoty 1000PLN netto. Promocja dotyczy zamówień które wpłyną do dnia 29.02.2020r. W razie zainteresowania konkretnymi artykułami prosimy o kontakt.

02-11-2020100 rocznica zaślubin Polski z Morzem

Od 09.02 do 11.02 br. obchodzona jest w Pucku 100 rocznica zaślubin Polski z Morzem. Podczas 100 rocznicy Organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjny program – zbliżony do scenariusza sprzed 100 lat. Pojawił się pociąg z lat 20-tych, generał Józef Haller na koniu wraz z grupą rekonstrukcyjną, można było odsłuchać autentycznego zapisu taśmowego z Zaślubin z 1920 roku oraz przejść się w dokładnie to miejsce skąd generał wrzucił do wody pierścień-obrączkę – tym samym zaślubiając Polskę z Morzem. Po południu 10.02 odbył się koncert pieśni marynistycznych dla mieszkańców i przybyłych gości. W Filharmonii Kaszubskiej wystąpili m.in.: St.Soyka , Mazolewski quintet , Renata Przemyk, Natalia Niemen oraz Chór Akademii Morskiej ze Szczecina pod dyr.dr hab. Sylwii Fabiańczyk-Makuch . Wydarzenie to organizowane jest we współpracy z 3 Flotyllą Okrętów, Marynarką Wojenną, Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim, Pomorskim Urzędem Marszałkowskim , Urzędem Miasta Puck, Filharmonią Kaszubską oraz Bałtycką. Odbywać się będzie w uroczystej oprawie wojskowej, wartę honorową pełnić będą harcerze i rybacy .

03-08-2019Nowe produkty komunikacji wewn. -Nautic Talk bluetooth w ofercie Bajx Marine

Miło nam poinformować,iż mamy w sprzedaży nowy produkt: Nautic Talk Duo/Trio systems doskonale sprawdzające się w wewnętrznej łączności statkowej zrobione w unikalnej technologii Bluetooth - szczegóły w zakładce rozgłośnie.  

08-01-2013Nowy produkt w ofercie Bajx Marine

  • Nowość W naszej ofercie są już dostępne Mapy Jezior Mazurskich w bardzo przystępnych cenach!
  • Wersja OEM już za 299 zł brutto/szt. 
  • Wersja BOX 349 zł brutto. 
  • Więcej o mapie można przeczytać na stronie: 
  • http://www.maximapa.pl/

11-04-2012Zbliżają się jubileuszowe Targi METS Amsterdam 13-15 listopada 2012 .

Już niebawem w Amsterdamie rozpoczną się największe w Europie targi sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej. W dniach 13-15 listopada 2012r. odbędzie się już 25 edycja METS. Historia METS zaczęła się w 1988 roku kiedy to w imprezie wzięło udział około 100 wystawców. Systematycznie z roku na rok przybywało wystawców i odwiedzających, a METS stało się największą branżową wystawą na świecie. W ostatnich latach w  tym miejscu (RAI Amsterdam) wystawia się ponad 1300 wystawców z 40 krajów, którzy prezentują tysiące nowych produktów.

Będą tam obecni również nasi dostawcy oraz producenci urządzeń, które mamy w swojej ofercie, m.in.:Ac Marine(producent anten morskich), Airmar(przetworniki do echosond,stacje pogodowe), Alphatron,Furuno(sprzęt radiowo-nawigacyjny), Icom(radiotelefony), Intellian,KVH(TV Anteny/systemy satelitarne), Jeppesen, Navionics (elektroniczne mapy morskie),ComNav(autopiloty), Lopolight(oświetlenie nawig.),Losing Filtertechnik(Separatory wody z paliwa),Navico (sprzęt radiowo-nawigacyjny, głównie Simrad), Nexus Marine(instr. nawigacyjne),Seiwa (sprzęt radiowo-nawigacyjny), Sevenstar Electronics (Transpondery radarowe),Lalizas. Viking (środki i tratwy ratunkowe).

Z biegiem lat, METS przeszło szereg transformacji, zwiększono ilość hal wystawowych, do programu została dołączona konferencja, seminaria oraz postawiono pawilony specjalistyczne, w tym pawilony narodowe, pawilon podzespołów jachtowych i "Superyacht pawilon". W zakresie prezentowanych produktów można znaleźć wszystko co jest potrzebne w szkutnictwie i stoczni jachtowej - od napędu, materiałów budowlanych, systemówn nawigacji i łączności oraz urządzeń bezpieczeństwa az do mebli, armatury, instalacji elektrycznych, żywic i farb jachtowych. Podstawowe założenie imprezy nigdy się nie zmieniło. Targi trwają trzy dni, a wystawcy muszą przejść przez staranną selekcję, która odrzuca firmy spoza branży. Również odwiedzający goście to głównie osoby związane z branżą.

22-08-2012Zbliżają się prestiżowe targi morskie SMM 2012

Już na początku września odbędą się targi SMM 2012. Będzie to 25, jubileuszowa edycja największych w świecie targów morskich. W tym roku pobity zostanie kolejny rekord wielkości w historii SMM. Od 4 do 7 września w Hamburgu zjawi się ponad 2000 wystawców z ponad 60 krajów, na powierzchni ok. 90 000 m2, zaprezentują najnowsze swoje osiągnięcia, produkty i usługi. Organizatorzy przewidują ok. 50 tys. zwiedzających - specjalistów z branży morskiej. Na targach pojawi się wiele naszych dostawców np. Alphatron, Cassens & Plath, JRC, Thrane & Thrane, Jotron, Kockum Sonics, Zoellner, Lilley & Gillie i inne.

10-09-2010Targi SMM 2010 w Hamburgu

Na Targach tych wystawiało się wiele naszych dostawców i firm, które reprezentujemy na rynku polskim jak np. Alphatron, Cassens & Plath, JRC, Thrane & Thrane, Jotron, Kockum Sonics, Zoellner, Lilley & Gillie i innych. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć.