Aktualności

03-08-2019Nowe produkty w ofercie Bajx Marine

Miło nam poinformować,iż mamy w sprzedaży nowy produkt Nautic Talk Duo/Trio systems - szczegóły w zakładce rozgłośnie.  

08-01-2013Nowy produkt w ofercie Bajx Marine

  • Nowość W naszej ofercie są już dostępne Mapy Jezior Mazurskich w bardzo przystępnych cenach!
  • Wersja OEM już za 299 zł brutto/szt. 
  • Wersja BOX 349 zł brutto. 
  • Więcej o mapie można przeczytać na stronie: 
  • http://www.maximapa.pl/

11-04-2012Zbliżają się jubileuszowe Targi METS Amsterdam 13-15 listopada 2012 .

Już niebawem w Amsterdamie rozpoczną się największe w Europie targi sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej. W dniach 13-15 listopada 2012r. odbędzie się już 25 edycja METS. Historia METS zaczęła się w 1988 roku kiedy to w imprezie wzięło udział około 100 wystawców. Systematycznie z roku na rok przybywało wystawców i odwiedzających, a METS stało się największą branżową wystawą na świecie. W ostatnich latach w  tym miejscu (RAI Amsterdam) wystawia się ponad 1300 wystawców z 40 krajów, którzy prezentują tysiące nowych produktów.

Będą tam obecni również nasi dostawcy oraz producenci urządzeń, które mamy w swojej ofercie, m.in.:Ac Marine(producent anten morskich), Airmar(przetworniki do echosond,stacje pogodowe), Alphatron,Furuno(sprzęt radiowo-nawigacyjny), Icom(radiotelefony), Intellian,KVH(TV Anteny/systemy satelitarne), Jeppesen, Navionics (elektroniczne mapy morskie),ComNav(autopiloty), Lopolight(oświetlenie nawig.),Losing Filtertechnik(Separatory wody z paliwa),Navico (sprzęt radiowo-nawigacyjny, głównie Simrad), Nexus Marine(instr. nawigacyjne),Seiwa (sprzęt radiowo-nawigacyjny), Sevenstar Electronics (Transpondery radarowe),Lalizas. Viking (środki i tratwy ratunkowe).

Z biegiem lat, METS przeszło szereg transformacji, zwiększono ilość hal wystawowych, do programu została dołączona konferencja, seminaria oraz postawiono pawilony specjalistyczne, w tym pawilony narodowe, pawilon podzespołów jachtowych i "Superyacht pawilon". W zakresie prezentowanych produktów można znaleźć wszystko co jest potrzebne w szkutnictwie i stoczni jachtowej - od napędu, materiałów budowlanych, systemówn nawigacji i łączności oraz urządzeń bezpieczeństwa az do mebli, armatury, instalacji elektrycznych, żywic i farb jachtowych. Podstawowe założenie imprezy nigdy się nie zmieniło. Targi trwają trzy dni, a wystawcy muszą przejść przez staranną selekcję, która odrzuca firmy spoza branży. Również odwiedzający goście to głównie osoby związane z branżą.

22-08-2012Zbliżają się prestiżowe targi morskie SMM 2012

Już na początku września odbędą się targi SMM 2012. Będzie to 25, jubileuszowa edycja największych w świecie targów morskich. W tym roku pobity zostanie kolejny rekord wielkości w historii SMM. Od 4 do 7 września w Hamburgu zjawi się ponad 2000 wystawców z ponad 60 krajów, na powierzchni ok. 90 000 m2, zaprezentują najnowsze swoje osiągnięcia, produkty i usługi. Organizatorzy przewidują ok. 50 tys. zwiedzających - specjalistów z branży morskiej. Na targach pojawi się wiele naszych dostawców np. Alphatron, Cassens & Plath, JRC, Thrane & Thrane, Jotron, Kockum Sonics, Zoellner, Lilley & Gillie i inne.

10-09-2010Targi SMM 2010 w Hamburgu

Na Targach tych wystawiało się wiele naszych dostawców i firm, które reprezentujemy na rynku polskim jak np. Alphatron, Cassens & Plath, JRC, Thrane & Thrane, Jotron, Kockum Sonics, Zoellner, Lilley & Gillie i innych. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć.